top of page

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

ДАТА ОСТАННЬОГО ОНОВЛЕННЯ: 21 березня 2023

ВСТУП. УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ, ПЕРШ НІЖ КОРИСТУВАТИСЯ НАШИМИ ВЕБСАЙТАМИ АБО ПОСЛУГАМИ.

Ці Умови користування (далі — «Угода») регулюють порядок вашого користування й доступу до Вебсайтів і Сервісів, якими керує компанія tinyBuild LLC і її афілійовані особи (далі — «tinyBuild», «ми» або «нас»), незалежно від того, здійснюєте ви доступ до них через вебпереглядач, за допомогою будь-якого програмного забезпечення чи ігрової платформи, через будь-який сторонній сайт соціальної мережі або в будь-який інший спосіб.

 

У цій Угоді ми посилаємося на вебсайти, блоги, форуми спільнот та інші онлайн-ресурси, якими ми керуємо або які можемо надавати в користування час від часу (включно з тими, якими керують від нашого імені треті сторони), такі як наш(і) «Вебсайт(и)», а також ігри, продукти, рекламні акції та послуги, які ми пропонуємо, наприклад, наші відеоігри та застосунки, доступні через соціальні мережі, ігрові платформи, комп'ютери, мобільні пристрої або доступні через вебпереглядачі та інші онлайн-сервіси, зазначені далі як «Сервіси».

 

 

ЯКЩО ВИ КОРИСТУЄТЕСЯ НАШИМИ ВЕБСАЙТАМИ ТА ПОСЛУГАМИ або ОТРИМУЄТЕ ДО НИХ ДОСТУП, ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВИКОНУВАТИ ЦЮ УГОДУ І НАШУ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ (https://www.tinybuild.com/privacy-policy), ВКЛЮЧНО З УСІМА ПРАВИЛАМИ, УМОВАМИ, ОБМЕЖЕННЯМИ ТА ПОВІДОМЛЕННЯМИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В НІЙ. ОКРІМ ТОГО, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ОТРИМУВАТИ НЕОБХІДНІ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ЗДІЙСНЮВАТИ З НАМИ ТРАНЗАКЦІЇ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ.

 

ЦЯ УГОДА ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ВСІ ВЕБСАЙТИ І СЕРВІСИ TINYBUILD, ВКЛЮЧНО З НАШИМ КОРПОРАТИВНИМ ВЕБСАЙТОМ WWW.TINYBUILD.COM ТА БУДЬ-ЯКИМИ ІНШИМИ ВЕБСАЙТАМИ І СЕРВІСАМИ, ЯКІ МИ ПОВ'ЯЗУЄМО З ЦІЄЮ УГОДОЮ НИНІ АБО В МАЙБУТНЬОМУ.

ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ЦІЄЇ УГОДИ І НАШОЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, БУДЬ ЛАСКА, НЕГАЙНО ПОКИНЬТЕ НАШІ ВЕБСАЙТИ Й ПРИПИНІТЬ КОРИСТУВАТИСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ.

 

МИ ЗАЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗМІНЮВАТИ ЦЮ УГОДУ І НАШУ ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС І БУДЕМО ПУБЛІКУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО БУДЬ-ЯКІ ТАКІ ЗМІНИ НА НАШИХ ВЕБСАЙТАХ АБО НА ІНШИХ РЕСУРСАХ В ІНТЕРНЕТІ. ЯКЩО ВИ ПРОДОВЖУЄТЕ ОТРИМУВАТИ ДОСТУП ДО НАШИХ ВЕБСАЙТІВ АБО СЕРВІСІВ, ЦИМ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЮ ЗГОДУ ДОТРИМУВАТИСЯ УМОВ ЦІЄЇ УГОДИ З ВНЕСЕНИМИ ЗМІНАМИ.

1. НАША ПОЛІТИКА ЩОДО ДІТЕЙ. Ми усвідомлюємо важливість захисту дітей. Наші Вебсайти і Сервіси не призначені для дітей віком до тринадцяти (13) років.

Якщо вам не виповнилося тринадцяти (13) років або ви не досягли повноліття у своїй країні, не надавайте нам будь-якої особистої інформації через наші Вебсайти, Сервіси або через будь-яке посилання на сторонні сервіси, які ми можемо надати. У разі якщо ми дізнаємося, що ненавмисно отримали особисту інформацію від дитини віком до тринадцяти (13) років або до досягнення повноліття у її країні, ми зобов'язуємося вжити всіх заходів, яких вимагає закон, щоб стерти або іншим чином вилучити цю інформацію з наших записів.

Якщо вам не виповнилося 18 років, але виповнилося 13 років, ви можете користуватися нашими Вебсайтами і Сервісами лише під наглядом батьків або законного опікуна, який безпосередньо погоджується дотримуватись умов цієї Угоди. Якщо ви є одним із батьків або законним опікуном і погоджуєтеся з умовами цієї Угоди в інтересах дитини віком від 13 до 18 років, майте на увазі, що ви несете повну відповідальність за користування вашою дитиною нашими Вебсайтами та Сервісами, включно з усіма фінансовими витратами та юридичною відповідальністю, яку нестиме ваша дитина. Будь ласка, ознайомтеся з цими умовами і умовами нашої Політики конфіденційності.

Якщо батьки вважають, що ми могли отримати будь-яку інформацію про їхню дитину, яка не досягла віку тринадцяти (13) років, вони можуть надіслати запит на адресу support@tinybuild.com, і ми негайно вдамося до всіх необхідних дій, щоб вилучити всю таку інформацію й сповістити вас про це.

2. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА. Для отримання доступу до певних функцій і застосунків на наших Вебсайтах або Сервісах вам необхідно зареєструватися в нас. Під час реєстрації ви повинні будете надати свої контактні дані, які можуть містити дату народження, адресу електронної пошти, ім'я користувача та пароль. Ви можете обрати собі будь-яке ім'я користувача, за умови, що воно не буде імітацією імені іншої людини, тотожним або схожим на відомий товарний знак або образливим словом чи висловом для будь-кого. Ви можете, але не зобов'язані, використовувати своє справжнє ім'я. Якщо ви використовуєте своє справжнє ім'я, ви погоджуєтеся з тим, що воно передаватиметься іншим користувачам через певні функції нашого Вебсайту і Сервісів, включно з нашими блогами та форумами. tinyBuild залишає за собою право відхиляти, видаляти або змінювати будь-яке ім'я користувача на наш власний розсуд.

Деякі функції Вебсайту та Сервісів, такі як придбання продуктів і сервісів, можуть потребувати надання вашого імені, адреси, платіжної інформації та даних банківської картки. У такому разі ви зобов'язані надати точну і повну інформацію.

Ця Угода та наша Політика конфіденційності контролюють і регулюють поширення інформації, яку ви надаєте нам через будь-яку функцію онлайн-реєстрації. Будь ласка, уважно ознайомтеся зі змістом цієї Угоди та нашою Політикою конфіденційності, перш ніж надавати нам будь-яку інформацію.

3. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. Особиста інформація, яку ви надаєте нам, включно з інформацією про купівлю, а також будь-яка інформація, яку ми отримуємо під час вашого користування нашими Вебсайтами і Сервісами, підпадає під дію нашої Політики конфіденційності. Ваше користування нашими Вебсайтами та Сервісами означає вашу безстрокову згоду з нашою Політикою конфіденційності, яку ви можете переглянути будь-якої миті, перейшовши за посиланням "Політика конфіденційності" за адресою https://www.tinybuild.com/.

4. ЗМІНИ ДО ЦІЄЇ УГОДИ. Ми залишаємо за собою право закрити або змінити будь-який контент, сервіс, функцію або характеристики наших Вебсайтів і Сервісів будь-якої миті, з попередженням або без нього. Ми також залишаємо за собою право змінювати умови цієї Угоди в будь-який час.

Ви можете ознайомитися з чинною версію цієї Угоди, перейшовши за посиланням "Умови користування" на головній сторінці нашого Вебсайту: https://www.tinybuild.com. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим Вебсайтом після внесення змін до цієї Угоди, цим ви підтверджуєте свою згоду з нашими новими умовами. Відповідальність за періодичну перевірку цих умов на наявність будь-яких змін покладається на вас.

 

Будь-яке доповнення або зміна до цієї Угоди замінює всі попередні сповіщення або заяви щодо наших Вебсайтів і Сервісів, матеріалів, контенту та застосунків, розміщених на них. З цієї причини ми рекомендуємо вам періодично переглядати цю Угоду. Ми також рекомендуємо вам роздрукувати примірник Угоди для вашої зручності.

5. ЗАЯВА І ЗГОДА НА ЕЛЕКТРОННУ ДОСТАВКУ. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо надавати вам повідомлення та іншу інформацію про наші Вебсайти і Сервіси в електронному вигляді, включно з повідомленнями на будь-яку адресу електронної пошти, яку ви надасте.

 

6. ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ. Користування нашими Вебсайтами і Сервісами регулюється цією Угодою, яка включає Правила спільноти, але не обмежується ними. Ці Правила спільноти розроблено для зручності користувачів наших Вебсайтів і Сервісів, і ви погоджуєтеся не порушувати Угоди, включно з цими Правилами спільноти:

(i) Ви погоджуєтеся не публікувати й не надсилати електронною поштою матеріалів, які компроментують будь-чию честь і гідність, містять погрози іншим особам чи образливі заяви, порушують федеральне законодавство або законодавство країни, обговорюють незаконні дії з наміром їх вчинити, порушують права інтелектуальної власності інших осіб, містять непристойні (тобто порнографічні) вирази або зображення, містять цькування або іншим чином є незаконними, образливими, агресивними, наклепницькими, расистськими або вкрай образливими й ненависними щодо інших осіб.

 

(ii) Ви погоджуєтеся надавати лише таку інформацію, яка, наскільки вам відомо, є правдивою.

 

(iii) Ви погоджуєтеся не розголошувати імені, адреси або будь-якої особистої інформації будь-якої третьої сторони без безпосереднього дозволу цієї особи або сторони.

 

(iv) Ви погоджуєтеся з тим, що якщо вам не виповнилося 13 років, ви не намагатиметеся зареєструватися на наших Вебсайтах або Сервісах і не користуватиметеся будь-якими функціями або застосунками, де необхідна реєстрація. Якщо вам виповнилося 13 років, ви погоджуєтеся не дозволяти і не заохочувати будь-яке порушення цього правила будь-якою особою віком до 13 років.

 

(v) Ви погоджуєтеся не використовувати наші Вебсайти і Сервіси, включно з будь-якими пов'язаними ресурсами або застосунками для незаконних цілей. Ви погоджуєтеся не публікувати й не обмінюватися контентом, даними або файлами, які порушують авторські права, товарні знаки або інші права власності третіх осіб.

 

(vi) Ви погоджуєтеся не ділитися, не публікувати, не надсилати, не пересилати, не посилатися й не передавати іншим чином через наші Вебсайти несанкціонований контент, захищений авторським правом.

 

(vii) Ви погоджуєтеся не ділитися, не публікувати, не надсилати, не пересилати, не ділитися посиланнями та не передавати іншим чином небажану пошту, спам, листи-розсилки, інформацію про фінансові піраміди, інвестиційні можливості та будь-який інший небажаний або несанкціонований комерційний чи рекламний контент, інформацію чи повідомлення.

 

(viii) Ви погоджуєтеся не пропонувати, не рекламувати, не здійснювати і не пропонувати здійснювати операції з товарами, послугами і не провадити іншої комерційної діяльності під час користування нашими Вебсайтами і нашими Сервісами без нашого безпосереднього письмового дозволу.

 

(ix) Ви погоджуєтеся не обходити і не намагатися обійти будь-які засоби захисту контенту або запобіжні заходи, які ми або наші сторонні постачальники і афілійовані особи можуть впроваджувати або застосовувати на наших Вебсайтах і Сервісах.

 

(x) Ви погоджуєтеся не вдаватися до деструктивних дій і поведінки на наших Вебсайтах і Сервісах. Деструктивна поведінка, на наш погляд, включає, у тому числі, таку діяльність: будь-які дії, що заважають функціональності, обробці даних чи користуванню нашими Вебсайтами і Сервісами, у тому числі комерційні публікації, пропозиції, рекламу, повторне розміщення публікацій, розбивку тексту на рядки, надсилання небажаних та образливих повідомлень будь-якого змісту.

 

(xi) Ви погоджуєтеся не завантажувати файли, що містять віруси, комп'ютерні хробаки, програми-шпигуни, логічні бомби, пошкоджені дані або програмне забезпечення, яке завдає або може завдати шкоди чи втручатися в роботу наших Вебсайтів і Сервісів або перешкоджати їхній роботі, або вдаватися до таких дій щодо будь-якого іншого контенту, який ми вам надаємо.

 

(xii) Ви погоджуєтеся не перешкоджати іншим користувачам користуватися нашими Вебсайтами або Сервісами, у тому числі не надсилати їм небажаних чи будь-яких образливих повідомлень.

 

(xiii) Ви погоджуєтеся не використовувати помилки, непередбачені функції, лазівки, помилки дизайну або технічні негаразди, виявлені на наших Вебсайтах і Сервісах або в контенті, включно з будь-якими ресурсами, функціями й застосунками.

7. ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ.

"Права інтелектуальної власності" означають, без обмежень, авторські права, товарні знаки, знаки обслуговування, патенти, комерційні таємниці, фірмовий стиль, логотипи та всі інші права власності. Ви погоджуєтеся з тим, що наш «Контент» як на наших Вебсайтах, так і в наших Сервісах, може містити, без обмежень, віртуальні активи, валюти, текст, дописи на форумах, повідомлення в чаті, повідомлення, музику, звук, зображення, відео, графіку та аудіовізуальні роботи, дизайн і зовнішній вигляд наших Вебсайтів і Сервісів, а також наших персонажів, піктограми, оновлення, посилання, функції та інший Контент.

Ми залишаємо за собою всі права інтелектуальної власності на весь Контент, що міститься на наших Вебсайтах та Сервісах або включений до них. Враховуючи вашу згоду з умовами й положеннями цієї Угоди, ми надаємо вам особисту, невиключну, непередавану ліцензію на доступ і користування нашими Вебсайтами і Сервісами. Якщо в цій Угоді не зазначено інше, ви можете завантажувати матеріали з наших Вебсайтів і користуватися нашими Сервісами лише для своїх особистих, некомерційних цілей. Ви також погоджуєтеся з тим, що ваше користування нашими Вебсайтами або Сервісами не може мати грошової оцінки, і ви користуєтеся ними винятково з метою особистої розваги.

 

Якщо це прямо не дозволено tinyBuild, ви не можете поширювати, публічно виконувати, демонструвати, здавати в оренду, продавати, передавати, публікувати, редагувати, копіювати, створювати похідні роботи, здавати в оренду, субліцензувати, декомпілювати, розбирати, реконструювати або іншим чином несанкціоновано використовувати наш Контент. Ви також погоджуєтесь з тим, що ви не будете використовувати будь-який наш Контент або Контент наших афілійованих осіб і сторонніх розробників та партнерів, пов'язаний з будь-яким продуктом або послугою, якщо це не було попередньо дозволено в письмовій формі компанією tinyBuild; ви також не будете використовувати будь-який Контент будь-яким чином, який може ввести в оману наших користувачів, або будь-яким чином розголошує конфіденційну інформацію чи дискредитує tinyBuild або наших афілійованих осіб, або сторонніх розробників і партнерів. Ніщо, що міститься в цій Угоді, не повинно тлумачитися як надання, опосередковане, за принципом естопель або іншим чином, будь-якої ліцензії або права на використання будь-якого Контенту, наданого на будь-якому з наших Вебсайтів та Сервісів, будь-яким способом або в будь-якій формі, крім як у вигляді частини вищезазначених Вебсайтів та Сервісів.

 

Логотип tinyBuild, наша назва та вся графіка, що міститься на наших Вебсайтах або наших Сервісах, є торговими марками tinyBuild або наших афілійованих осіб і партнерів. Якщо інше не зазначено в цій Угоді, ніщо з того, що міститься на нашому Вебсайті або в наших Сервісах, не слід розуміти як надання вам ліцензії на користування будь-якими нашими товарними знаками, знаками обслуговування, логотипами або будь-якими іншими нашими Правами інтелектуальної власності. Використання, відтворення, копіювання або розповсюдження будь-яких наших прав інтелектуальної власності без нашого попереднього письмового дозволу заборонено. Всі товарні знаки або знаки обслуговування, що з'являються на Вебсайті і в наших Сервісах, які не належать tinyBuild, є знаками їхніх відповідних власників.

 

8. КОНТЕНТ, СТВОРЕНИЙ КОРИСТУВАЧАМИ. tinyBuild закликає вас публічно обговорювати наші Сервіси і використовувати наші Сервіси для створення власного контенту та потокового контенту на таких платформах, як Twitch та YouTube, а також завантажувати ваш контент (якщо застосовно) на наші Вебсайти та Сервіси (у цій Угоді такий контент називається "Контент, створений користувачами" або "КСК").

Відповідно, tinyBuild надає вам обмежене, відкличне, безоплатне, таке, що не підлягає передачі та субліцензуванню (за винятком випадків, коли це необхідно для публікації вашого КСК), невиключне право та ліцензію на користування, відображення та публікацію КСК, який об'єднує наш Контент, а також пов'язані авторські права та товарні знаки з єдиною метою створення КСК відповідно до умов цієї Угоди. Ваша ліцензія на користування нашим Контентом для створення КСК автоматично припиняється без додаткового повідомлення після припинення або закінчення терміну дії цієї Угоди.

Будь-які повідомлення в соціальних мережах або інший КСК повинні бути правдивими і не вводити в оману щодо ваших справжніх думок, висновків, переконань і досвіду користування нашими Сервісами. Окрім того, ви погоджуєтеся (i) уникати ненормативної лексики, а також політичних, релігійних та інших суперечливих тем; (ii) не використовувати наші Сервіси для пропаганди вживання або продажу алкоголю, наркотиків, тютюнових виробів, вогнепальної та іншої зброї або для використання будь-чого з вищезазначеного; (iii) уникати будь-яких дискримінаційних, образливих, ненависницьких та сексуальних коментарів та зображень; та (iv) показувати лише зображення, відео та анімацію, музику та звуки, товарні знаки, логотипи, продукти та інші матеріали, захищені авторським правом, на користування якими ви маєте право.

 

Ви є власником вашого користувацького контенту. Незважаючи ні на що в цій Угоді, tinyBuild визнає, що всі права, а також право власності та інтереси щодо КСК залишаються за вами.

9. ВИ ПЕРЕДАЄТЕ TINYBUILD ПРАВА НА НАДАНИЙ ВАМИ КСК. tinyBuild, включно з нашими афілійованими особами та сторонніми розробниками, може дозволити вам надавати КСК через наші Вебсайти або Сервіси, які можуть переглядатися та бути для доступними для інших осіб. Ви є власником вашого користувацького контенту. tinyBuild не претендує на право власності на КСК, який ви публікуєте на наших Сервісах або ділитеся з нами. Утім для роботи з нашими Сервісами нам потрібен від вас певний юридичний дозвіл. Тому, коли ви ділитеся, публікуєте або завантажуєте КСК, ви надаєте нам невиключну, безвідкличну, безстрокову, безоплатну, передавану глобальну ліцензію з правом субліцензування на розміщення, використання, розповсюдження, модифікацію, відтворення, копіювання, публічне виконання або відображення, переклад і створення похідних робіт на основі вашого КСК без компенсації вам.

Ми також іноді запитуємо у наших користувачів фотографії, відео та інші матеріали. Якщо ви завантажуєте КСК на наше прохання, і ми використовуємо ваш КСК, то ми докладемо комерційно обґрунтованих зусиль, щоб віддати вам належне як автору. Відповідно, ви надаєте нам невиключне, безвідкличне, безстрокове, безоплатне, передаване, субліцензійне, глобальне право та ліцензію на використання вашого імені, подібності та імені користувача для того, щоб віддати вам належне як автору. Точне розміщення, розмір, стиль шрифту та інші аспекти засвідчення вашого авторства будуть визначатися нами на наш власний розсуд. Ніяке випадкове чи ненавмисне незасвідчення вашого авторства не є порушенням цієї Угоди.

Створюючи КСК та/або завантажуючи КСК на наші Вебсайти або Сервіси, ви погоджуєтеся не публікувати нічого, що порушує цю Угоду, чинну ліцензійну угоду з кінцевим користувачем, нашу Політику конфіденційності або наші Правила спільноти. Будь-який контент, який ви надаєте і який порушує цю Угоду, ліцензійну угоду з кінцевим користувачем, нашу Політику конфіденційності або який ми вважаємо неприйнятним іншим чином з будь-якої причини, може бути вилучений.

10. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КСК, ЯКИЙ ВИ ПУБЛІКУЄТЕ АБО НАДАЄТЕ. Ви усвідомлюєте, що наші форуми, блоги та публічні розділи є загальнодоступними, і ви не очікуєте конфіденційності під час вашого користування будь-чим із перерахованого вище. Будь-яка особиста інформація, яку ви повідомляєте через наші форуми, блоги та інші загальнодоступні ресурси, може бути переглянута й використана іншими людьми, що може призвести до небажаного спілкування. Через це ми переконливо рекомендуємо вам уникати розголошення вашої особистої інформації. Ми не несемо відповідальності за будь-яку інформацію, якою ви ділитеся на цих форумах, блогах та в інших загальнодоступних місцях.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що несете відповідальність за будь-який КСК, який ви створюєте або публікуєте. Ви погоджуєтеся з тим, що, публікуючи будь-який контент на наших Вебсайтах та в Сервісах, ви заявляєте й гарантуєте, що: (i) ви володієте або іншим чином маєте ліцензію на розміщення свого КСК та всіх його складових або іншим чином маєте законне право розміщувати КСК; (ii) КСК є правдивим і точним; (3) користування КСК не порушує умов цієї Угоди і не завдає шкоди будь-якій фізичній або юридичній особі. Ви також визнаєте і погоджуєтеся з тим, що зобов'язуєтеся звільнити tinyBuild і її афілійованих осіб та сторонніх розробників від усіх претензій, що виникають в результаті будь-якого КСК або іншого контенту чи інформації, яку ви постачаєте, надаєте або передаєте tinyBuild чи її афілійованим особам або стороннім розробникам. tinyBuild має право, але не зобов'язана відстежувати й редагувати або вилучати будь-яку діяльність чи КСК зі своїх Вебсайтів і Сервісів.

 

11. ВІДСУТНІСТЬ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗДІЙСНЮВАТИ МОНІТОРИНГ. Ми прагнемо зробити наш Вебсайт і Сервіси інклюзивними і гостинними, з цією метою ми активно відстежуємо й модеруємо взаємодію нашої спільноти з нашим Вебсайтом і Сервісами. Тим не менш, ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що ми не зобов'язані відстежувати чи перевіряти наші Вебсайти або Сервіси або розміщений на них КСК. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що tinyBuild має право, але не зобов'язана вдаватися до будь-яких із зазначених нижче дій на власний розсуд:

(i) Змінювати, видаляти, відмовляти в публікації або дозволяти публікацію чи зберігання будь-якого контенту чи повідомлень на будь-якому з наших Вебсайтів або Сервісів з будь-якої причини або без неї.

(ii) Відстежувати або фільтрувати будь-які повідомлення, які ви або будь-яка третя сторона можете публікувати, робити доступними або переглядати на будь-якому з наших Вебсайтів чи Сервісів.

(iii) Робити доступним будь-який контент, повідомлення або комунікацію, які ви можете опублікувати на будь-якому з наших Вебсайтів або Сервісів, будь-якій третій стороні з метою захисту (1) компанії tinyBuild та її афілійованих осіб, спонсорів, співробітників, посадових осіб, директорів, акціонерів, агентів, представників, а також користувачів та відвідувачів Вебсайту і Сервісів; (2) дотримуватися юридичних зобов'язань або урядових вимог; або (3) забезпечувати дотримання умов цієї Угоди; або (4) з будь-якої іншої причини чи задля мети.

12. ВЕБСАЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН. tinyBuild, включно з нашими афілійованими особами, сторонніми розробниками та партнерами, може містити гіперпосилання на вебсайти і сервіси, контрольовані третіми сторонами. Ви погоджуєтеся з тим, що ні tinyBuild, ні наші афілійовані особи, ні сторонні розробники чи партнери не несуть відповідальності за будь-який контент або претензії чи інші матеріали на таких сторонніх сайтах. Ви також погоджуєтеся з тим, що ні tinyBuild, ні наші афілійовані особи, ні сторонні розробники чи партнери не несуть відповідальності за будь-які транзакції чи угоди між вами та будь-якою третьою стороною, також ми не несемо відповідальності за будь-які претензії чи завдані вам через сторонній сайт збитки.

13. ОФОРМЛЕННЯ ПОКУПОК. Коли ви оформлюєте замовлення на наших Вебсайтах, ви погоджуєтеся з тим, що ваше замовлення є запитом на придбання продуктів, зазначених у вашому замовленні. Усі замовлення підлягають нашому прийняттю та/або прийняттю нашим(и) партнером(ами) з виконання замовлень, але ми не зобов'язані продавати вам ці продукти. Ми можемо вирішити відхилити ваше замовлення на наш власний розсуд, навіть після того, як надішлемо вам електронного листа з підтвердженням і номером вашого замовлення й детальною інформацією про замовлені вами продукти.

Усі ціни, знижки й акції можуть бути змінені без попередження. Ціна, яка стягується за продукт або послугу, є ціною, чинною на момент розміщення замовлення, її буде зазначено у вашому електронному листі з підтвердженням замовлення. Підвищення цін буде застосовано лише до замовлень, розміщених після таких змін. Зазначені ціни не включають податків або вартості доставки та обробки. Усі такі податки та збори буде додано до загальної суми вашого замовлення і деталізовано у вашому кошику і в електронному листі з підтвердженням замовлення. Ми прагнемо відображати точні й чинні ціни, однак іноді можемо припускатися ненавмисних помилок, упущень або неточностей в цінах та щодо наявності продуктів. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення в будь-який час і скасовувати будь-які замовлення, що виникають внаслідок таких випадків. Час від часу ми можемо проводити рекламні акції, які можуть впливати на ціни і які регулюються положеннями та умовами, відмінними від цієї Угоди. У разі виникнення суперечностей між умовами рекламної акції та цією Угодою переважну силу мають умови рекламної акції.

Умови оплати визначаються винятково на наш власний розсуд, і оплата має бути отримана до того, як ми приймемо замовлення. Ви заявляєте й гарантуєте, що (i) інформація про банківську картку, яку ви нам надаєте, є достовірною, правильною та повною; (ii) ви належним чином уповноважені користуватися цією банківською карткою для здійснення покупки; (iii) витрати, понесені вами, будуть покриті компанією, що обслуговує вашу банківську картку, і (iv) ви сплатите вартість покупки за оголошеною ціною, включно з витратами на доставку та обробку, а також усі застосовні податки, незалежно від суми, зазначеної на Вебсайті під час розміщення вашого замовлення.

Наші афілійовані особи і партнери організують доставку покупки на зазначену вами адресу. Будь ласка, ознайомтеся з конкретними варіантами доставки на сторінці придбаного продукту. Ви сплачуєте всі витрати на доставку та обробку, зазначені під час оформлення замовлення. Терміни відвантаження й доставки є приблизними й не можуть бути гарантовані. Ми не несемо відповідальності за будь-які затримки в доставці.

За винятком будь-яких продуктів, призначених для остаточного розпродажу, які не підлягають поверненню або іншим чином не відповідають нашій політиці повернення та відшкодування, ми приймаємо повернення продуктів з відшкодуванням вартості покупки за вирахуванням початкових витрат на доставку й обробку, за умови, що таке повернення здійснюється з чинним документом, що підтверджує купівлю, і продукти повертаються в їхньому початковому незмінному стані. Ми не надаємо попередньо оплачених етикеток для повернення; ви несете відповідальність за всі витрати на доставку та обробку повернутих товарів і за ризик їхньої втрати під час пересилання.

Ми не виробляємо жодного з продуктів, що продаються на наших Вебсайтах. Відповідно, ми не надаємо жодних гарантій щодо таких продуктів. Утім на продукти, що пропонуються на нашому Вебсайті, може поширюватися гарантія виробника, як зазначено в описі продукту на нашому Вебсайті, котрий додається до продукту або надається в такій формі, як того вимагає чинне законодавство. Для отримання гарантійного обслуговування виробів з дефектами дотримуйтеся інструкцій, зазначених у гарантії виробника.

14. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ. Компанія tinyBuild, включно з нашими афілійованими особами й сторонніми розробниками та партнерами, надає наші Вебсайти та/або Сервіси «ТАКИМИ, ЯК ВОНИ Є». Ми не надаємо жодних явних гарантій або гарантій щодо наших Вебсайтів або Сервісів.

МАКСИМАЛЬНОЮ МІРОЮ, ДОЗВОЛЕНОЮ ЗАКОНОМ, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО ТАКИХ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ВКЛЮЧНО З БУДЬ-ЯКИМИ ГАРАНТІЯМИ ТОГО, ЩО НАШІ ВЕБСАЙТИ ТА СЕРВІСИ Є АБО БУДУТЬ КОМЕРЦІЙНИМИ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ТОЧНИМИ, СВОЄЧАСНИМИ, ПРИДАТНИМИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕВНОЇ МЕТИ АБО ТАКИМИ, ЩО НЕ ПОРУШУЮТЬ ПРАВА. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО НАШІ ВЕБСАЙТИ ТА СЕРВІСИ АБО БУДЬ-ЩО З ВИЩЕЗАЗНАЧЕНОГО КОНТЕНТУ ВІДПОВІДАТИМЕ ВАШИМ ВИМОГАМ, НЕ МІСТИТИМЕ ПОМИЛОК, ВІРУСІВ ЧИ ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ АБО ЩО НАШІ ВЕБСАЙТИ БУДУТЬ НАДІЙНИМИ Й ПРАЦЮВАТИМУТЬ БЕЗПЕРЕБІЙНО.

15. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО НІ КОМПАНІЯ TINYBUILD, НІ НАШІ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, НІ СТОРОННІ РОЗРОБНИКИ ЧИ ПАРТНЕРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ФАКТИЧНІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ, ЗАВДАНІ ВНАСЛІДОК ДОТРИМАННЯ ЦІЄЇ УГОДИ АБО ВНАСЛІДОК ВАШОГО КОРИСТУВАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ КОРИСТУВАННЯ НАШИМИ ВЕБСАЙТАМИ, АБО ВНАСЛІДОК РОЗМІЩЕННЯ ВАМИ КОНТЕНТУ НА НАШИХ ВЕБСАЙТАХ, АБО ВНАСЛІДОК ВАШОЇ ДОВІРИ ДО ІНФОРМАЦІЇ, ОТРИМАНОЇ НА НАШИХ ВЕБСАЙТАХ АБО ЧЕРЕЗ НИХ. НІ КОМПАНІЯ TINYBUILD, НІ ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, НІ СТОРОННІ РОЗРОБНИКИ ЧИ ПАРТНЕРИ НЕ НЕСУТЬ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-КИМ, ХТО ЗАЯВЛЯЄ ВІД ВАШОГО ІМЕНІ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ НАСЛІДКОВІ, НЕПРЯМІ, ШТРАФНІ, ОСОБЛИВІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ПЕРЕДБАЧУВАНІ АБО НЕПЕРЕДБАЧУВАНІ (У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ТАКИМ: ПРЕТЕНЗІЇ ЩОДО ДИСКРЕДИТАЦІЇ, ПОМИЛОК, ВТРАТИ ДАНИХ АБО ПЕРЕРВ У ДОСТУПНОСТІ ДАНИХ), ЯКІ ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК ДОТРИМАННЯ ЦІЄЇ УГОДИ АБО ПОВ'ЯЗАНІ З ЦІЄЮ УГОДОЮ, АБО ВНАСЛІДОК ВАШОГО КОРИСТУВАННЯ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ КОРИСТУВАННЯ ВЕБСАЙТОМ, АБО ВНАСЛІДОК ЗДІЙСНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОКУПОК НА ЦЬОМУ ВЕБСАЙТІ АБО ЧЕРЕЗ НЬОГО, АБО ВНАСЛІДОК РОЗМІЩЕННЯ ВАМИ КОНТЕНТУ НА НАШИХ ВЕБСАЙТАХ, АБО ВНАСЛІДОК ВАШОЇ ДОВІРИ ДО ІНФОРМАЦІЇ, ОТРИМАНОЇ НА НАШИХ ВЕБСАЙТАХ АБО ЧЕРЕЗ НИХ, НА ПІДСТАВІ УГОДИ, ДЕЛІКТУ, ЗАКОНОДАВЧОГО ЧИ ІНШОГО ПРАВА, ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ СМЕРТІ АБО ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ, І ТІЛЬКИ В ТИХ МЕЖАХ, У ЯКИХ ВИМАГАЄ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

НАША ЄДИНА І МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ВАШ ЄДИНИЙ І ВИНЯТКОВИЙ ЗАСІБ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ОБМЕЖУЮТЬСЯ ФАКТИЧНОЮ СУМОЮ, СПЛАЧЕНОЮ ВАМИ ЗА ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ, ЗАМОВЛЕНІ ВАМИ ЧЕРЕЗ НАШ ВЕБСАЙТ, У МАКСИМАЛЬНОМУ ОБСЯЗІ, ДОЗВОЛЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

Ні tinyBuild, ні її афілійовані особи, ні сторонні розробники чи партнери не роблять жодних заяв щодо вашої можливості передавати й отримувати інформацію з наших Вебсайтів та Сервісів або через них. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ваша можливість доступу до наших Вебсайтів і Сервісів може бути обмежена. Компанія tinyBuild, її афілійовані особи, сторонні розробники і партнери відмовляються від будь-якої відповідальності, яка виникає внаслідок таких дій або пов'язана з ними.

16. ВІДШКОДУВАННЯ. Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки й захищати і звільняти нас, наших афілійованих осіб і сторонніх розробників і партнерів, включно з їхніми відповідними співробітниками, підрядниками, посадовими особами, директорами й агентами, від усіх зобов'язань, претензій і витрат, включно з гонорарами адвокатів, що повинні бути сплачені внаслідок вашого користування або неправильного користування нашими Вебсайтами і Сервісами. Ми та наші афілійовані особи, сторонні розробники та партнери залишаємо за собою право власним коштом перебрати на себе винятковий захист і контроль щодо будь-якого питання, яке передбачає відшкодування з вашого боку, у такому разі ви співпрацюватимете з нами задля забезпечення будь-яких доступних засобів захисту.

17. ВРЕГУЛЮВАННЯ СУПЕРЕЧОК. Ви погоджуєтеся з тим, що у разі виникнення суперечки між вами та tinyBuild або нашими афілійованими особами, сторонніми розробниками чи партнерами ви докладете всіх зусиль, щоб вирішити суперечку неофіційно протягом щонайменше шістдесяти (60) днів до ініціювання арбітражу (як зазначено нижче). Ці неофіційні, сумлінні і чесні перемовини ми розпочнемо після отримання від вас письмового повідомлення, за умови, що ваше повідомлення міститиме ваше повне ім'я та адресу (як сторони, яка подає скаргу); докладний опис і підставу для вашої претензії чи суперечки; розмір компенсації, яку ви бажаєте отримати.

18. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ АРБІТРАЖ. У разі якщо наші сумлінні й чесні перемовини щодо врегулювання суперечки не увінчаються успіхом після закінчення 30-денного періоду, як зазначено в попередньому абзаці, ви погоджуєтеся з тим, що будь-які суперечки чи претензії, які ви можете мати до нас чи наших афілійованих осіб, сторонніх розробників або партнерів, будуть (за винятком зазначених нижче випадків) остаточно і виключно вирішуватися шляхом обов'язкового арбітражу. Зокрема, кожен з нас погоджується з тим, що всі претензії, які випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею (включно її тлумачення, укладення, виконання та порушення), зі взаємовідносинами сторін та/або вашим користуванням Продуктом, мають бути остаточно врегульовані шляхом обов'язкового арбітражного розгляду, який адмініструється JAMS відповідно до положень Комплексного арбітражного регламенту або Спрощеного арбітражного регламенту, залежно від обставин, за винятком будь-яких правил або процедур, що регулюють або допускають групові позови.

Вищезазначене положення про арбітраж укладається відповідно до угоди, що передбачає міждержавну торгівлю, і Федеральний закон про арбітраж ("FAA") застосовується до тлумачення, застосування, можливості примусового виконання в судовому порядку та укладення цієї Угоди, незважаючи на будь-яке інші положення щодо вибору права, які містяться в цій Угоді. Арбітр, а не будь-який федеральний, державний або місцевий суд чи установа, має виключні повноваження вирішувати всі суперечки, що виникають або пов'язані з тлумаченням, застосуванням, можливістю примусового виконання в судовому порядку або укладенням цієї Угоди, включно, без обмежень, з будь-якими претензіями щодо того, що вся або будь-яка частина цієї Угоди є недійсною або позбавленою юридичної сили, або щодо того, чи підлягає така претензія арбітражному розгляду. Арбітр уповноважений надавати будь-які засоби правового захисту, які можуть бути надані в суді за законом або за правом справедливості. Рішення арбітра є обов'язковим для сторін і може бути винесено як судове рішення в будь-якому суді компетентної юрисдикції.

З регламентом JAMS, що регулює арбітраж, можна ознайомитися на сайті http://www.jamsadr.com. Розмір ваших арбітражних зборів і вашої частки на винагороду для арбітрів регулюватиметься положеннями Комплексного арбітражного регламенту JAMS, але не включатиме процедури групових позовів JAMS і, в міру застосовності, Мінімальних споживчих стандартів, включно з чинним на той момент лімітом на плату за подання заяви на арбітраж.

Окрім того, ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що незалежно від країни або штату, в якому ви проживаєте, арбітраж проходитиме в окрузі Кінг, штат Вашингтон, і ви, і ми погоджуємося підкорятися конкретній юрисдикції будь-якого федерального суду або суду штату в окрузі Кінг, штат Вашингтон, яка може зобов’язати до арбітражу, призупинити розгляд до арбітражу або підтвердити, змінити, скасувати чи винести рішення за рішенням, винесеним арбітром.

19. ВІДМОВА ВІД ГРУПОВОГО ПОЗОВУ. Кожен із нас також погоджується з тим, що будь-який арбітраж або інший позов, пов'язаний з цією Угодою, буде проводитися тільки в індивідуальній формі, а не як груповий позов або інший представницький позов, і кожен з нас прямо відмовляється від свого права подати груповий позов або домагатися судового захисту на груповій основі. Це означає, що ви можете подати позов проти афілійованих осіб, представників, співробітників і директорів tinyBuild або компанії tinyBuild тільки в індивідуальній формі, а не як позивач або член групи в будь-якому передбачуваному груповому або представницькому провадженні. Якщо будь-який суд або арбітр визначить, що відмова від групового позову, викладена в цьому пункті, є недійсною або такою, що не має позовної сили з якоїсь причини, або що арбітраж може проводитися на груповій основі, то викладене вище положення про арбітраж вважається недійсним у повному обсязі, і сторони вважаються такими, що не погодилися на арбітраж.

20. ВИНЯТОК З ОБОВ'ЯЗКОВОГО АРБІТРАЖУ. Незважаючи на наше обопільне рішення вирішувати всі суперечки через арбітраж, будь-яка зі сторін може подати позов до державного або федерального суду, в якому будуть заявлені лише претензії щодо порушення або недійсність патенту, порушення авторських прав, порушення моральних прав, порушення прав на товарний знак та/або незаконне привласнення комерційної таємниці, але, для ясності, не як претензії щодо ліцензії, наданої вам на Продукт за цією Угодою. Будь-яка зі сторін також може звернутися до суду з розгляду малих позовів для вирішення суперечок або претензій, що належать до юрисдикції цього суду.

21. ЗМІНИ АРБІТРАЖНИХ ПОЛОЖЕНЬ ЦІЄЇ УГОДИ. tinyBuild погоджується сповіщати за 60 днів про будь-які зміни арбітражних положень цієї Угоди. Зміни набувають чинності на 60-й день і застосовуватимуться перспективно тільки щодо будь-яких претензій, які виникли після 60-го дня.

 

22. ЮРИСДИКЦІЯ І ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО. У разі виникнення будь-яких суперечок між нами, в арбітражі чи в інший спосіб, їх слід тлумачити з точки зору законів штату Вашингтон і федерального законодавства Сполучених Штатів і підкорятися їм. Кожен із нас беззастережно погоджується з виключною юрисдикцією та місцем проведення державних або федеральних судів у окрузі Кінг, штат Вашингтон, для вирішення будь-яких претензій, на які поширюються винятки з арбітражної угоди.

 

23. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ІНТЕГРАЦІЯ. Ця Угода та будь-які додаткові умови, політики, правила та рекомендації, розміщені на наших Вебсайтах, становлять повну угоду між вами та tinyBuild і замінюють собою всі попередні письмові або усні угоди. Якщо будь-яку частину цієї Угоди буде визнано недійсною або такою, що не має законної сили, ця частина тлумачитиметься відповідно до чинного законодавства, щоб максимально точно відобразити початкові наміри сторін, а решта частин залишатиметься в повній силі та чинності.

 

24. ПРИПИНЕННЯ ДІЇ УГОДИ. Ми залишаємо за собою право припинити ваше користування нашими Вебсайтами і Сервісами, якщо ви порушите цю Угоду, наші Правила спільноти, нашу Політику конфіденційності або будь-яку з наших Ліцензійних угод з кінцевим користувачем (ULA), або будь-які правила або настанови, розміщені на наших Вебсайтах, пов'язаних з нашими Сервісами, або в нашому Контенті, або з будь-якої іншої причини на наш власний розсуд.

 

25. РОЗСЛІДУВАННЯ ЙМОВІРНИХ ПОРУШЕНЬ. Ви погоджуєтеся з тим, що tinyBuild і її афілійовані особи, сторонні розробники і партнери можуть отримувати доступ до вашого облікового запису і даних у кожному конкретному випадку, щоб забезпечити високу якість роботи tinyBuild для вас та інших користувачів наших Вебсайтів або Сервісів, а також контенту, у кожному конкретному випадку для розслідування скарг або заяв про зловживання, порушення прав третіх сторін чи інших випадків несанкціонованого користування нашими Вебсайтами і Сервісами. tinyBuild не має наміру розкривати факт існування або виникнення такого розслідування, якщо цього не вимагає закон, але ми залишаємо за собою право негайно припинити дію вашого облікового запису або вашого доступу до наших Вебсайтів і Сервісів, з повідомленням вас або без нього і без будь-якої відповідальності перед вами, якщо ми вважаємо, що ви порушили цю Угоду, наші Правила спільноти або нашу Політику конфіденційності, або надали нам неправдиву або оманливу інформацію, або іншим чином втручалися у користування нашими Вебсайтами і Сервісами.

 

26. ПОЗОВИ ЩОДО ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА. tinyBuild поважає права на інтелектуальну власність інших осіб і дотримується Закону про захист авторських прав у цифрову епоху від 1998 р. ("DMCA"), котрий надає засоби правового захисту власникам авторських прав, які вважають, що матеріали, що з'являються в Інтернеті, порушують їхні права відповідно до законодавства США про авторське право. Будь-який користувач, який, як буде встановлено, порушив права tinyBuild, його афілійованих осіб, сторонніх розробників, партнерів або будь-якої третьої сторони, або іншим чином порушив будь-які закони або нормативні акти про інтелектуальну власність, підлягає негайному призупиненню та/або вилученню.

Якщо ви вважаєте, що ваше право інтелектуальної власності було порушене на наших Вебсайтах або в наших Сервісах таким чином, що це є порушенням авторських прав, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою support@tinybuild.com.

 

27. ЗАПИТАННЯ. Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами за адресою support@tinybuild.com. Ви також можете зв'язатися з нами поштою за адресою:

tinyBuild LLC

Attention: Data Protection Officer

1239 120th Ave NE, Suite A

Bellevue, WA 98005-2133


 

©2023 tinyBuild LLC. Усі права захищено. tinyBuild і логотип tinyBuild є товарними знаками tinyBuild LLC та її філій у США та інших країнах. Усі права захищено.

bottom of page