top of page

KULLANIM KOŞULLARI

SON GÜNCELLEME 21 Mart 2023

GİRİŞ. WEB SİTELERİMİZİ VEYA HİZMETLERİMİZİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN.

 

Bu Kullanım Koşulları (bu "Sözleşme"), tinyBuild Ltd ve bağlı kuruluşları ("tinyBuild", "biz" veya "bize") tarafından veya adına işletilen Web Sitelerini ve Hizmetleri ister bir web tarayıcısı aracılığıyla ister herhangi bir yazılım uygulaması veya oyun platformu aracılığıyla, herhangi bir üçüncü taraf sosyal ağ sitesi aracılığıyla veya başka herhangi bir yolla erişin, kullanımınızı ve bunlara erişiminizi yönetir.

 

Bu Sözleşme boyunca, işlettiğimiz veya zaman zaman sağlayabileceğimiz web sitelerini, blogları, topluluk forumlarını ve diğer çevrimiçi kaynakları (üçüncü taraflarca bizim adımıza işletilenler dahil) "Web Sitelerimiz" ve sunduğumuz oyunları, ürünleri, promosyonları ve hizmetleri, örneğin video oyunlarımızı ve uygulamalarımızı, ister sosyal medya, oyun platformları, bilgisayarlar, mobil cihazlar veya web tarayıcıları ve diğer çevrimiçi hizmetler aracılığıyla erişilebilir olsun, "Hizmetlerimiz" olarak adlandırıyoruz.

 

WEB SİTELERİMİZİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANARAK VEYA BUNLARA ERİŞEREK, BU SÖZLEŞMEYE VE İÇERDİĞİ TÜM KURALLAR, ŞARTLAR, KOŞULLAR, KISITLAMALAR VE BİLDİRİMLER DAHİL OLMAK ÜZERE GİZLİLİK POLİTİKAMIZA (https://www.tinybuild.com/privacy-policy) BAĞLI OLMAYI VE BUNLARA TAMAMEN UYMAYI KABUL EDERSİNİZ. AYRICA GEREKLİ BİLDİRİMLERİ ALMAYI VE BİZİMLE ELEKTRONİK OLARAK İŞLEM YAPMAYI KABUL EDERSİNİZ.

 

BU SÖZLEŞME, KURUMSAL WEB SİTEMİZ WWW.TINYBUILD.COM VE ŞİMDİ VEYA GELECEKTE BU SÖZLEŞMEYE BAĞLADIĞIMIZ DİĞER WEB SİTELERİ VE HİZMETLER DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM TINYBUILD WEB SİTELERİ VE HİZMETLERİ İÇİN GEÇERLİDİR.

 

BU SÖZLEŞMEYE VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZA BAĞLI KALMAYI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN DERHAL WEB SİTELERİMİZDEN AYRILIN VE HİZMETLERİMİZİ KULLANMAYI DURDURUN.

 

BU SÖZLEŞMEYİ VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZI İSTEDİĞİMİZ ZAMAN DEĞİŞTİRME HAKKIMIZI SAKLI TUTARIZ VE BU TÜR DEĞİŞİKLİKLERİ WEB SİTELERİMİZDE VEYA ÇEVRİMİÇİ BAŞKA BİR YERDE YAYINLARIZ. WEB SİTELERİMİZE VEYA HİZMETLERİMİZE ERİŞMEYE DEVAM EDEREK, DEĞİŞTİRİLMİŞ HALİYLE BU SÖZLEŞMENİN ŞARTLARINA BAĞLI KALMAYI KABUL ETTİĞİNİZİ BELİRTMİŞ OLURSUNUZ.

 

1. ÇOCUKLARA İLİŞKİN POLİTİKAMIZ. Çocukları korumanın önemini anlıyoruz. Web Sitelerimiz ve Hizmetlerimiz on üç (13) yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmamıştır.

On üç (13) yaşın veya kendi ülkenizde reşit olma yaşının altındaysanız, Web Sitelerimiz, Hizmetlerimiz veya sağlayabileceğimiz bir üçüncü taraf hizmetine bağlantı yoluyla bize herhangi bir kişisel bilgi göndermeyin. On üç (13) yaşın altındaki veya kendi ülkenizde reşit olma yaşının altındaki bir çocuktan yanlışlıkla kişisel bilgi topladığımızı öğrenmemiz durumunda, bu bilgileri kayıtlarımızdan silmek veya başka bir şekilde kaldırmak için yasaların gerektirdiği tüm adımları atacağız.

Eğer 18 yaşın altındaysanız ancak en az 13 yaşındaysanız, Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi yalnızca bu Sözleşmenin şartlarına bağlı kalmayı doğrudan kabul eden bir ebeveynin veya yasal vasinin gözetimi altında kullanabilirsiniz. Ebeveyn veya yasal vasi iseniz ve 13 ila 18 yaş arasındaki bir çocuğun yararına bu Sözleşmenin şartlarını kabul ediyorsanız, çocuğunuzun maruz kalabileceği tüm mali masraflar ve yasal yükümlülükler de dahil olmak üzere çocuğunuzun Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi kullanımından tamamen sorumlu olduğunuzu unutmayın. Lütfen bu şartları ve Gizlilik Politikamızın şartlarını öğrenin.

 

On üç (13) yaşından küçük bir çocuğa ait veya çocuk hakkında herhangi bir bilgiye sahip olabileceğimizi düşünen ebeveynler support@tinybuild.com adresine bir talep gönderebilir ve bu tür tüm bilgileri silmek ve sizi bilgilendirmek için gerekli adımları derhal atacağız.

 

2. KULLANICI KAYDI. Web sitelerimizdeki veya hizmetlerimizdeki belirli işlevlere ve uygulamalara erişmek için bize kaydolmanız gerekebilir. Kayıt sırasında, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz, kullanıcı adınız ve şifrenizi içerebilecek iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekecektir. Kullanıcı adınızın başka bir kişinin kimliğine bürünme, ünlü bir ticari marka ile aynı veya kafa karıştırıcı şekilde benzer bir terim veya herhangi bir şekilde saldırgan bir terim olmaması koşuluyla herhangi bir kullanıcı adı seçebilirsiniz. Kendi adınızı kullanabilirsiniz, ancak kullanmak zorunda değilsiniz. Kendi adınızı kullanırsanız, bloglarımız ve forumlarımız da dahil olmak üzere belirli web sitesi ve hizmet işlevleri aracılığıyla başkalarına iletilmesine izin vermiş olursunuz. tinyBuild, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir kullanıcı adını reddetme, kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Ürün ve hizmetlerin satın alınması gibi belirli web sitesi ve hizmet işlevleri, adınızı, adresinizi ve fatura ve kredi kartı bilgilerinizi vermenizi gerektirebilir. Doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

Bu sözleşme ve gizlilik politikamız, herhangi bir çevrimiçi kayıt işlevi aracılığıyla bize sağladığınız bilgileri yönetir. Lütfen bize herhangi bir bilgi göndermeden önce hem bu sözleşmeyi hem de gizlilik politikamızı iyice inceleyin.

 

3. GİZLİLİK POLİTİKASI. Satın alma bilgileri de dahil olmak üzere bize sağladığınız kişisel bilgiler ile web sitelerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınız yoluyla elde ettiğimiz tüm bilgiler gizlilik politikamıza tabidir. Web sitelerimizi ve hizmetlerimizi kullanmanız, https://www.tinybuild.com/ adresindeki gizlilik politikası bağlantısına tıklayarak istediğiniz zaman gözden geçirebileceğiniz gizlilik politikamıza sürekli onay verdiğiniz anlamına gelir.

 

4. BU SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER. Web sitelerimizin ve hizmetlerimizin herhangi bir içeriğini, hizmetini, işlevini veya özelliğini herhangi bir zamanda bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın durdurma veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bu sözleşmenin şartlarını da istediğimiz zaman değiştirebiliriz.

 

Bu sözleşmenin en güncel versiyonunu https://www.tinybuild.com/ adresindeki ana sayfamızda yer alan web sitemizin kullanım koşulları bağlantısına tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu sözleşmede değişiklik yaptıktan sonra web sitemizi kullanmaya devam ederseniz, yeni şartlarımızı kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Herhangi bir değişiklik için bu şartları periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Bu sözleşmede yapılan herhangi bir değişiklik veya tadilat, web sitelerimiz ve hizmetlerimiz, burada yer alan materyaller, içerik ve uygulamalarla ilgili önceki tüm bildirimlerin veya beyanların yerine geçer. Bu nedenle, bu sözleşmeyi sık sık gözden geçirmenizi öneririz. Ayrıca kayıtlarınız için bir kopyasını yazdırmanızı tavsiye ederiz.

 

5. ELEKTRONİK BİLDİRİM BEYANI VE ONAY. Web sitelerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bildirimleri ve diğer bilgileri, sağlayabileceğiniz herhangi bir e-posta adresine bildirim de dahil olmak üzere elektronik olarak size sağlayabileceğimizi kabul edersiniz.

6. İLETİŞİM GÜVENLİĞİ. Web sitelerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınız, bu topluluk kuralları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere işbu sözleşmeye tabidir. Bu topluluk kuralları, tüm web siteleri ve hizmetler kullanıcıları için olumlu bir deneyim yaratmak üzere tasarlanmıştır ve bu topluluk kuralları da dahil olmak üzere sözleşmeyi ihlal etmemeyi kabul edersiniz:

(i) Başkalarını karalayan, tehdit eden, taciz edici ifadelerde bulunan, federal veya eyalet yasalarını ihlal eden, yasadışı faaliyetleri gerçekleştirme niyetiyle tartışan, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, müstehcen (örn. pornografik) dil veya görüntüler içeren, zorbalık içeren veya başka bir şekilde yasa dışı, küfürlü, kavgacı, iftira niteliğinde, ırkçı veya başkalarına karşı son derece saldırgan veya nefret dolu içerik yayınlamamayı veya e-posta göndermemeyi kabul edersiniz.

 

(ii) Bildiğiniz kadarıyla doğru olan bilgileri sağlamayı kabul edersiniz.

 

(iii) Herhangi bir üçüncü tarafın adını, adresini veya herhangi bir kişisel bilgisini, o kişinin veya tarafın açık izni olmadan ifşa etmemeyi kabul edersiniz.

 

(iv) 13 yaşın altındaysanız, Web Sitelerimize veya Hizmetlerimize kaydolmaya çalışmayacağınızı veya kayıt gerektiren herhangi bir işlevi veya uygulamayı kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Eğer 13 yaşın üzerindeyseniz, bu kuralın 13 yaşın altındaki herhangi biri tarafından ihlal edilmesine izin vermemeyi veya teşvik etmemeyi kabul edersiniz.

 

(v) İlgili herhangi bir kaynak veya uygulama da dahil olmak üzere Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi yasa dışı amaçlarla kullanmamayı kabul edersiniz. Herhangi bir üçüncü taraf telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden içerik, veri veya dosyaları asla yayınlamamayı veya değiş tokuş etmemeyi kabul edersiniz.

 

(vi) Web Sitelerimiz aracılığıyla telif hakkıyla korunan yetkisiz içerikleri paylaşmamayı, yayınlamamayı, göndermemeyi, iletmemeyi, bağlantı vermemeyi veya başka bir şekilde iletmemeyi kabul edersiniz.

 

(vii) Önemsiz posta, SPAM, zincir mektuplar, piramit şemaları, yatırım fırsatları veya diğer istenmeyen veya yetkisiz ticari veya promosyon içerikleri, bilgileri veya iletişimleri paylaşmayacağınızı, yayınlamayacağınızı, göndermeyeceğinizi, iletmeyeceğinizi, bağlantı vermeyeceğinizi veya başka bir şekilde iletmeyeceğinizi kabul edersiniz.

 

(viii) Açık yazılı iznimiz olmadan Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi kullanırken mal, hizmet veya diğer ticari faaliyetleri teklif etmemeyi, reklamını yapmamayı veya başka bir şekilde işlem yapmamayı veya işlem yapmayı teklif etmemeyi kabul edersiniz.

(ix) Bizim veya üçüncü taraf sağlayıcılarımızın ve iştiraklerimizin Web Sitelerimizde ve Hizmetlerimizde uygulayabileceği veya sağlayabileceği herhangi bir içerik korumasını veya güvenlik önlemini atlatmamayı veya atlatmaya çalışmamayı kabul edersiniz.

 

(x) Web Sitelerimizde veya Hizmetlerimizde yıkıcı davranışlarda bulunmamayı kabul edersiniz. Yıkıcı davranış, sınırlama olmaksızın ve tamamen bizim takdirimize bağlı olarak, Web Sitelerimizin veya Hizmetlerimizin işlevselliğine, işleyişine veya deneyimine müdahale eden her şeyi içerir. ticari ilanlar, talepler, reklamlar, tekrarlayan metin gönderme, geri dönüş tuşuna aşırı basma ve istenmeyen mesajlar gönderme ve her türlü küfürlü iletişimi içerir.

 

(xi) Virüs, solucan, casus yazılım, saatli bomba, bozuk veri veya Web Sitelerimize veya Hizmetlerimize ya da size sağladığımız diğer içeriklerden herhangi birine zarar veren, müdahale eden veya bozan yazılım içeren dosyaları yüklememeyi kabul edersiniz.

 

(xii) İstenmeyen mesajlar ve her türlü küfürlü iletişim de dahil olmak üzere, başka bir kullanıcının Web Sitelerimizden veya Hizmetlerimizden yararlanmasına müdahale etmemeyi kabul edersiniz.

 

(xiii) Hatalardan, belgelenmemiş özelliklerden, tuzak kapılardan, tasarım hatalarından veya Web Sitelerimizin veya Hizmetlerimizin doğasında bulunan sorunlardan veya herhangi bir kaynak, işlevsellik veya uygulama dahil olmak üzere içerikten yararlanmamayı kabul edersiniz.

 

7. MÜLKİYET VE FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI.

"Fikri Mülkiyet Hakları", sınırlama olmaksızın, telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, patentler, ticari sırlar, ticari takdim şekli, logolar ve diğer tüm mülkiyet hakları anlamına gelir. İster Web Sitelerimizde ister Hizmetlerimizde olsun, "İçeriğimizin" sanal varlıklar, para birimleri, metin, forum gönderileri, sohbet gönderileri, mesajlar, müzik, ses, resimler, videolar, grafikler ve görsel-işitsel çalışmalar, Web Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin tasarımı ve görünümünün yanı sıra karakterlerimizi, simgelerimizi, yükseltmelerimizi, bağlantılarımızı, özelliklerimizi ve diğer İçeriğimizi içerebileceğini kabul edersiniz.

 

Web Sitelerimizde ve Hizmetlerimizde yer alan veya bunlara dahil olan tüm İçerikteki tüm Fikri Mülkiyet Haklarını saklı tutarız. Bu Sözleşmede yer alan hüküm ve koşulları kabul etmeniz karşılığında, Web Sitelerimize ve Hizmetlerimize erişmeniz ve bunları kullanmanız için size kişisel, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans veriyoruz. Bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Web Sitelerimizden materyal indirebilir ve Hizmetlerimizi yalnızca kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Web Sitelerimizi veya Hizmetlerimizi kullanımınıza hiçbir parasal değer atfedilemeyeceğini ve yukarıda belirtilenleri yalnızca kişisel eğlence değeriniz için kullandığınızı kabul edersiniz.

 

tinyBuild tarafından açıkça izin verilmedikçe, İçeriğimizi dağıtamaz, kamuya açık olarak gerçekleştiremez, görüntüleyemez, kiralayamaz, satamaz, iletemez, aktaramaz, yayınlayamaz, düzenleyemez, kopyalayamaz, türev çalışmalar oluşturamaz, kiralayamaz, alt lisans veremez, kaynak koda dönüştüremez, parçalarına ayıramaz, tersine mühendislik yapamaz veya başka bir şekilde yetkisiz olarak kullanamazsınız. Ayrıca, tinyBuild tarafından önceden yazılı olarak izin verilmeyen herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak herhangi bir İçeriğimizi veya bağlı kuruluşlarımızın ve üçüncü taraf geliştiricilerin ve ortaklarımızın İçeriğini kullanmayacağınızı veya herhangi bir İçeriği tüketiciler arasında karışıklığa neden olabilecek herhangi bir şekilde veya gizli bilgileri ifşa edecek veya tinyBuild'i veya bağlı kuruluşlarımızı veya üçüncü taraf geliştiricileri ve ortaklarını kötüleyecek şekilde kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Bu Sözleşmede yer alan hiçbir şey, Web Sitelerimiz ve Hizmetlerimizden herhangi birinde sağlanan herhangi bir İçeriği, yukarıda belirtilen Web Siteleri ve Hizmetlerin bir parçası dışında herhangi bir şekilde veya biçimde kullanmak için herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

 

tinyBuild logosu, adı ve Web Sitelerimizde veya Hizmetlerimizde yer alan tüm grafikler tinyBuild'in veya bağlı kuruluşlarımızın ve ortaklarımızın ticari markalarıdır. Bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Web Sitemizde veya Hizmetlerimizde yer alan hiçbir şey, size ticari markalarımızı, hizmet markalarımızı, logolarımızı veya diğer Fikri Mülkiyet Haklarımızdan herhangi birini kullanma lisansı verdiği şeklinde anlaşılmamalıdır. Fikri Mülkiyet Haklarımızdan herhangi birinin önceden yazılı iznimiz olmadan kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması veya yeniden dağıtılması yasaktır. Web sitesinde ve Hizmetlerimizde görünen tinyBuild'e ait olmayan tüm ticari markalar veya hizmet markaları, ilgili sahiplerinin markalarıdır.

8. KULLANICI TARAFINDAN OLUŞTURULAN İÇERİK. tinyBuild, Hizmetlerimizi kamuya açık bir şekilde tartışmanızı, Twitch ve YouTube gibi platformlarda özel içerik ve akış içeriği oluşturmak için Hizmetlerimizi kullanmanızı ve içeriğinizi (uygun olduğu şekilde) Web Sitelerimize ve Hizmetlerimize yüklemenizi teşvik eder (bu Sözleşme, bu tür içeriğe "Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik" veya "UGC" olarak atıfta bulunur).

Buna göre, tinyBuild size, yalnızca bu Sözleşmenin şartlarına uygun olarak UGC oluşturma amacıyla, İçeriğimizi ve ilgili telif haklarını ve ticari markaları entegre eden UGC'yi kullanmak, görüntülemek ve yayınlamak için sınırlı, geri alınabilir, telifsiz, devredilemez, alt lisans verilemez (UGC'nizi yayınlamak için gerekli olanlar hariç), münhasır olmayan bir hak ve lisans verir. UGC oluşturmak için İçeriğimizi kullanma lisansınız, bu Sözleşmenin feshi veya sona ermesi üzerine size başka bir bildirimde bulunulmaksızın otomatik olarak sona erecektir.

Herhangi bir sosyal medya gönderisi veya diğer UGC, dürüst görüşünüz, bulgularınız, inançlarınız ve Hizmetlerimizle ilgili deneyiminizle ilgili olarak doğru olacak ve yanıltıcı veya aldatıcı olmayacaktır. Ayrıca, (i) küfürlü dili en aza indirmeyi ve siyasi, dini ve diğer tartışmalı konulardan kaçınmayı; (ii) Hizmetlerimizi alkol, yasadışı uyuşturucu, tütün, ateşli silahlar, silahlar veya bunlardan herhangi birinin kullanımını veya satışını teşvik etmek için kullanmamayı; (iii) tüm ayrımcı, saldırgan, nefret dolu ve cinsel yorum ve görüntülerden kaçınmayı ve (iv) yalnızca kullanım hakkını aldığınız görüntüleri, video ve animasyonları, müzik ve sesleri, ticari markaları, logoları, ürünleri ve diğer telif hakkıyla korunan materyalleri görüntülemeyi kabul edersiniz.

 

UGC'nizin sahibi sizsiniz. Bu Sözleşmedeki diğer herhangi bir şeye bakılmaksızın, tinyBuild, UGC'deki ve UGC'deki tüm hak, unvan ve menfaatlerin size ait olduğunu kabul eder.

9. SAĞLADIĞINIZ UGC'NİN TİNYBUİLD HAKLARINI VERİRSİNİZ. tinyBuild, bağlı kuruluşlarımız ve üçüncü taraf geliştiriciler de dahil olmak üzere, Web Sitelerimiz veya Hizmetlerimiz aracılığıyla başkaları tarafından görüntülenebilen ve erişilebilen UGC sağlamanıza izin verebilir. UGC'nizin sahibi sizsiniz. tinyBuild, Hizmetlerimize gönderdiğiniz veya bizimle paylaştığınız UGC'nin sahipliğini iddia etmez. Ancak, Hizmetlerimizi işletmek için sizden belirli yasal izinlere ihtiyacımız var. Bu nedenle, UGC'yi paylaştığınızda, yayınladığınızda veya yüklediğinizde, size herhangi bir tazminat ödemeden UGC'nizi barındırmak, kullanmak, dağıtmak, değiştirmek, çalıştırmak, kopyalamak, kamuya açık olarak gerçekleştirmek veya görüntülemek, tercüme etmek ve türev çalışmalar oluşturmak için bize münhasır olmayan, geri alınamaz, kalıcı, telifsiz, devredilebilir, alt lisans verilebilir, dünya çapında bir lisans verirsiniz.

 

Ayrıca zaman zaman kullanıcılarımızdan resim, video ve diğer içerikleri talep ediyoruz. İsteğimiz üzerine UGC yüklerseniz ve UGC'nizi kullanırsak, size katkıda bulunan kişi olarak kredi vermek için ticari olarak makul çabayı göstereceğiz. Buna göre, size bu krediyi vermek için adınızı, benzerliğinizi ve kullanıcı adınızı kullanmak üzere bize münhasır olmayan, geri alınamaz, kalıcı, telifsiz, devredilebilir, alt lisans verilebilir, dünya çapında bir hak ve lisans verirsiniz. Kredinizin tam yerleşimi, boyutu, yazı stili ve diğer tüm yönleri tamamen kendi takdirimize bağlı olarak tarafımızca belirlenecektir. Bu tür bir krediyi vermemizdeki tesadüfi veya kasıtsız hiçbir başarısızlık, bu Sözleşmenin ihlali anlamına gelmeyecektir.

 

UGC oluşturarak ve/veya Web Sitelerimize veya Hizmetlerimize UGC yükleyerek, bu Sözleşmeyi, geçerli bir son kullanıcı lisans sözleşmesini, Gizlilik Politikamızı veya Topluluk Kurallarımızı ihlal eden herhangi bir şey yayınlamamayı kabul edersiniz. Bu Sözleşmeyi, bir son kullanıcı lisans sözleşmesini, Gizlilik Politikamızı ihlal eden veya herhangi bir nedenle sakıncalı olduğunu düşündüğümüz herhangi bir içerik kaldırılabilir.

 

10. GÖNDERDİĞİNİZ VEYA SAĞLADIĞINIZ UGC'DEN SİZ SORUMLUSUNUZ. Forumlarımızın, bloglarımızın ve halka açık alanlarımızın herkese açık olduğunu ve yukarıda belirtilenlerden herhangi birini kullanımınızla ilgili hiçbir gizlilik beklentiniz olmadığını anlıyorsunuz. Forumlarımız, bloglarımız ve diğer ortak alanlarımız aracılığıyla ilettiğiniz kişisel bilgiler başkaları tarafından görülebilir ve kullanılabilir ve istenmeyen iletişimlerle sonuçlanabilir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi ifşa etmekten kaçınmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu forumlar, bloglar ve halka açık alanlarda veya bunlar aracılığıyla ilettiğiniz hiçbir bilgiden sorumlu değiliz.

Oluşturduğunuz veya yayınladığınız her türlü UGC'den sorumlu ve yükümlü olduğunuzu kabul ve beyan edersiniz. Web Sitelerimize ve Hizmetlerimize herhangi bir içerik göndererek aşağıdakileri beyan ve garanti ettiğinizi kabul edersiniz: (i) UGC'nizi ve tüm kurucu unsurlarını yayınlamak için bir lisansa sahip olduğunuzu veya başka bir şekilde UGC'yi yayınlamaya yasal olarak yetkili olduğunuzu; (ii) UGC'nin doğru ve gerçekçi olduğunu; (3) UGC'nin kullanımının bu Sözleşmenin şartlarını ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi veya kuruluşa zarar vermeyeceğini beyan ve garanti edersiniz. Ayrıca, tinyBuild'e veya bağlı kuruluşlarına veya üçüncü taraf geliştiricilere sağladığınız, sağladığınız veya ilettiğiniz herhangi bir UGC veya diğer içerik veya bilgilerden kaynaklanan tüm taleplere karşı tinyBuild'i ve bağlı kuruluşlarını ve üçüncü taraf geliştiricileri tazmin edeceğinizi kabul ve beyan edersiniz. tinyBuild, Web Siteleri ve Hizmetlerinden herhangi bir etkinliği veya UGC'yi izleme ve düzenleme veya kaldırma hakkına sahiptir, ancak yükümlülüğü yoktur.

 

11. İZLEME GÖREVİ YOK. Web Sitemizi ve Hizmetlerimizi kapsayıcı ve misafirperver hale getirmeye çalışıyoruz ve topluluğumuzun Web Sitemizi ve Hizmetlerimizi nasıl kullandığını ve bunlarla nasıl etkileşim kurduğunu aktif olarak izliyor ve denetliyoruz. Bununla birlikte, Web Sitelerimizi veya Hizmetlerimizi veya bunlara gönderilen UGC'yi izleme veya tarama yükümlülüğümüz olmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. tinyBuild'in tamamen kendi takdirine bağlı olarak aşağıdaki eylemlerden herhangi birini gerçekleştirme hakkına sahip olduğunu ancak yükümlülüğünün olmadığını kabul ve beyan edersiniz:

(i) Web Sitelerimiz veya Hizmetlerimizden herhangi birinde herhangi veya hiçbir nedenle herhangi bir içerik veya mesajın yayınlanmasını veya saklanmasını değiştirmek, kaldırmak veya reddetmek.

 

(ii) Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın Web Sitelerimiz veya Hizmetlerimizden herhangi birinde yayınlayabileceği, kullanıma sunabileceği veya görüntüleyebileceği tüm iletişimleri izlemek veya filtrelemek.

 

(iii) (1) tinyBuild ve iştiraklerini, sponsorlarını, çalışanlarını, memurlarını, direktörlerini, hissedarlarını, acentelerini, temsilcilerini ve Web Sitesi ve Hizmet kullanıcılarını ve ziyaretçilerini korumak için Web Sitelerimizden veya Hizmetlerimizden herhangi birine gönderebileceğiniz herhangi bir içeriği, mesajı veya iletişimi herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmek; (2) yasal yükümlülüklere veya resmi taleplere uymak; veya (3) bu Sözleşmenin şartlarını uygulamak; veya (4) başka herhangi bir sebep veya amaç için.

 

12. ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ. tinyBuild, iştiraklerimiz, üçüncü taraf geliştiricilerimiz ve ortaklarımız dahil olmak üzere, üçüncü taraflarca kontrol edilen web sitelerine ve hizmetlere köprüler içerebilir. Ne tinyBuild'in ne de bağlı kuruluşlarımızın, üçüncü taraf geliştiricilerin ve ortaklarımızın, bu tür üçüncü taraf sitelerindeki herhangi bir içerik veya iddia veya diğer materyallerden sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz. Ayrıca ne tinyBuild'in ne de bağlı kuruluşlarımızın, üçüncü taraf geliştiricilerin ve ortaklarımızın sizinle herhangi bir üçüncü taraf arasındaki herhangi bir işlem veya anlaşmadan sorumlu olmadığını ve üçüncü taraf bir siteden kaynaklanan herhangi bir talep veya kayıptan sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz.

 

13. SATIŞ. Web sitelerimizden ürün siparişi verdiğinizde, siparişinizin siparişinizde listelenen ürünleri satın almak için bir teklif olduğunu kabul edersiniz. Tüm siparişler bizim kabulümüze ve/veya sipariş karşılama ortağımızın/ortaklarımızın kabulüne tabidir ve ürünleri size satmak zorunda değiliz. Size sipariş numaranızı ve sipariş ettiğiniz ürünlerin ayrıntılarını içeren bir onay e-postası gönderdikten sonra bile, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak siparişleri kabul etmemeyi seçebiliriz.

 

Tüm fiyatlar, indirimler ve promosyonlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bir ürün veya hizmet için tahsil edilen fiyat, siparişin verildiği tarihte geçerli olan fiyat olacaktır ve sipariş onay e-postanızda belirtilecektir. Fiyat artışları yalnızca bu tür değişikliklerden sonra verilen siparişler için geçerli olacaktır. Yayınlanan fiyatlara vergiler veya nakliye ve taşıma ücretleri dahil değildir. Tüm bu vergi ve ücretler ürün toplamınıza eklenecek ve alışveriş sepetinizde ve sipariş onay e-postanızda ayrıntılı olarak belirtilecektir. Doğru fiyat bilgilerini göstermeye çalışıyoruz, ancak zaman zaman fiyatlandırma ve bulunabilirlikle ilgili kasıtsız yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler yapabiliriz. Hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri herhangi bir zamanda düzeltme ve bu tür olaylardan kaynaklanan siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Zaman zaman, fiyatlandırmayı etkileyebilecek ve bu sözleşmeden ayrı hüküm ve koşullara tabi olan promosyonlar sunabiliriz. Bir promosyonun şartları ile bu sözleşme arasında bir çelişki olması halinde, promosyon şartları geçerli olacaktır.

 

Ödeme koşulları tamamen bizim takdirimize bağlıdır ve bir siparişi kabul etmeden önce ödemenin alınmış olması gerekir. (i) bize sağladığınız kredi kartı bilgilerinin doğru, gerçek ve eksiksiz olduğunu, (ii) söz konusu kredi kartını satın alma işlemi için kullanmaya yetkili olduğunuzu, (iii) tarafınızdan yapılan masrafların kredi kartı şirketiniz tarafından karşılanacağını ve (iv) siparişiniz sırasında web sitesinde belirtilen tutara bakılmaksızın, nakliye ve taşıma ücretleri ve varsa geçerli tüm vergiler dahil olmak üzere, tarafınızdan yapılan masrafları ilan edilen fiyatlar üzerinden ödeyeceğinizi beyan ve garanti edersiniz.

 

Bağlı kuruluşlarımız ve ortaklarımız ürünlerin size gönderilmesini ayarlayacaktır. Belirli teslimat seçenekleri için lütfen her bir ürün sayfasını kontrol edin. Sipariş işlemi sırasında belirtilen tüm nakliye ve taşıma ücretlerini ödeyeceksiniz. Nakliye ve teslimat tarihleri yalnızca tahminidir ve garanti edilemez. Gönderilerdeki gecikmelerden sorumlu değiliz.

 

Nihai satış olarak belirlenen, iade edilemeyen veya bizim ve iştiraklerimizin iade ve geri ödeme politikalarına uymayan ürünler hariç olmak üzere, geçerli bir satın alma kanıtı ile iade edilmesi ve ürünlerin orijinal değiştirilmemiş haliyle iade edilmesi koşuluyla, orijinal nakliye ve taşıma masrafları düşülerek satın alma fiyatınızın iadesi için ürünlerin iadesini kabul edeceğiz. İadeler için ön ödemeli etiketler sağlamıyoruz; iade edilen ürünlerin tüm nakliye ve taşıma ücretlerinden siz sorumlusunuz ve nakliye sırasında kayıp riskini siz üstleniyorsunuz.

 

Web sitelerimizde sunulan ürünlerin hiçbirini biz üretmiyoruz. Dolayısıyla, bu ürünlerle ilgili olarak herhangi bir garanti vermemekteyiz. Bununla birlikte, web sitemizde sunulan ürünler, web sitemizdeki ürün açıklamasında ayrıntılı olarak belirtildiği, ürünle birlikte verildiği veya geçerli yasaların gerektirdiği şekilde üretici garantisi kapsamında olabilir. Arızalı ürünler için garanti hizmeti almak için lütfen üretici garantisinde yer alan talimatları izleyin.

 

14. GARANTİ REDDİ. tinyBuild, bağlı kuruluşlarımız ve üçüncü taraf geliştiriciler ve ortaklarımız dahil olmak üzere, web sitelerimizi ve/veya hizmetlerimizi "olduğu gibi" sağlar. Web sitelerimiz veya hizmetlerimiz hakkında hiçbir açık garanti veya garanti vermiyoruz.

YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, WEB SİTELERİMİZİN VE HİZMETLERİMİZİN SATILABİLİR, TATMİN EDİCİ KALİTEDE, DOĞRU, ZAMANINDA, BELİRLİ BİR AMACA VEYA İHTİYACA UYGUN VEYA İHLAL EDİLMEZ OLDUĞUNA VEYA OLACAĞINA DAİR GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDİYORUZ. WEB SİTELERİMİZİN VE HİZMETLERİMİZİN VEYA YUKARIDAKİ HERHANGİ BİR İÇERİĞİN İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAĞINI, HATASIZ OLDUĞUNU, VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERDEN ARINDIRILMIŞ OLDUĞUNU VEYA WEB SİTELERİMİZİN GÜVENİLİR OLACAĞINI VEYA KESİNTİSİZ ÇALIŞACAĞINI GARANTİ ETMİYORUZ.

 

15. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI. TINYBUILD'İN VEYA BAĞLI KURULUŞLARIMIZIN, ÜÇÜNCÜ TARAF GELİŞTİRİCİLERİN VEYA ORTAKLARIMIZIN, BU SÖZLEŞMEDEN VEYA SİZİN (VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFIN) WEB SİTELERİMİZİ KULLANMANIZDAN VEYA KULLANAMAMANIZDAN VEYA WEB SİTELERİMİZE İÇERİK YERLEŞTİRMENİZDEN VEYA WEB SİTELERİMİZDEN VEYA WEB SİTELERİMİZ ARACILIĞIYLA ELDE EDİLEN BİLGİLERE GÜVENMENİZDEN KAYNAKLANAN GERÇEK VEYA DOLAYLI HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. TINYBUILD VEYA BAĞLI KURULUŞLARI, ÜÇÜNCÜ TARAF GELİŞTİRİCİLERİ VEYA ORTAKLARI, ÖNGÖRÜLEBİLİR VEYA ÖNGÖRÜLEMEYEN HERHANGİ BİR DOLAYLI, DOLAYSIZ, CEZAİ, ÖZEL VEYA ARIZİ ZARARLARDAN DOLAYI SİZE VEYA SİZİN ADINIZA SORUMLULUK İDDİA EDEN HERHANGİ BİR KİŞİYE KARŞI HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜK TAŞIMAYACAKTIR (HAKARET, HATA, VERİ KAYBI VEYA VERİLERİN KULLANILABİLİRLİĞİNDE KESİNTİ İDDİALARI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE),

 

TEK VE AZAMİ SORUMLULUĞUMUZ VE SİZİN TEK VE MÜNHASIR ÇÖZÜM YOLUNUZ, YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜN VE HİZMETLER İÇİN TARAFINIZDAN ÖDENEN GERÇEK TUTARLA SINIRLI OLACAKTIR.

 

Ne tinyBuild ne de bağlı kuruluşları veya üçüncü taraf geliştiriciler veya ortaklar, Web Sitelerimizden ve Hizmetlerimizden veya bunlar aracılığıyla bilgi iletme ve alma yeteneğinizle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz. Web Sitelerimize ve Hizmetlerimize erişme yeteneğinizin bozulabileceğini kabul ve beyan edersiniz. tinyBuild, iştirakleri, üçüncü taraf geliştiricileri ve ortakları, bu tür olaylardan kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm sorumluluğu reddeder.

 

16. TAZMİNAT. Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi kullanmanızdan veya kötüye kullanmanızdan kaynaklanan avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm yükümlülükler, iddialar ve masraflardan bizi, bağlı kuruluşlarımızı ve üçüncü taraf geliştiricilerimizi ve ortaklarımızı, ilgili çalışanları, yüklenicileri, görevlileri, yöneticileri ve temsilcileri de dahil olmak üzere savunmayı, tazmin etmeyi ve zararsız tutmayı kabul edersiniz. Biz ve iştiraklerimiz, üçüncü taraf geliştiricilerimiz ve ortaklarımız, masrafları bize ait olmak üzere, aksi takdirde sizin tarafınızdan tazminata tabi olacak herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutarız, bu durumda mevcut savunmaları ileri sürerken bizimle işbirliği yapacaksınız.

 

17. ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ. Sizinle tinyBuild veya iştiraklerimiz, üçüncü taraf geliştiriciler veya ortaklarımız arasında bir anlaşmazlık olması durumunda, tahkimi başlatmadan önce (aşağıda belirtildiği gibi) anlaşmazlığı en az altmış (60) gün boyunca gayri resmi olarak çözmek için iyi niyetli bir girişimde bulunacağınızı kabul edersiniz. Bu gayri resmi, iyi niyetli müzakere, sizden yazılı bir bildirim aldıktan sonra, bildiriminizin tam adınızı ve adresinizi (şikayetçi taraf olarak); iddianızın veya anlaşmazlığınızın niteliğini ve temelini yeterince ayrıntılı olarak içermesi ve talep ettiğiniz özel yardımın alınması koşuluyla başlayacaktır.

18. BAĞLAYICI TAHKİM. Bir önceki paragrafta belirtildiği gibi, iyi niyetli anlaşmazlık müzakerelerimizin 30 günlük sürenin sonunda başarısız olması durumunda, bize veya bağlı kuruluşlarımıza, üçüncü taraf geliştiricilere veya ortaklarımıza karşı sahip olabileceğiniz tüm anlaşmazlıkların veya taleplerin (aşağıda belirtilenler hariç) nihai ve münhasır olarak bağlayıcı tahkim yoluyla çözüleceğini kabul edersiniz. Özellikle, her birimiz bu Sözleşmeden (yorumlanması, oluşumu, performansı ve ihlali dahil), tarafların birbirleriyle olan ilişkisinden ve/veya Ürünü kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm iddiaların, toplu davaları düzenleyen veya bunlara izin veren kurallar veya prosedürler hariç olmak üzere, uygun olduğu şekilde Kapsamlı Tahkim Kuralları veya Kolaylaştırılmış Tahkim Kuralları hükümlerine uygun olarak JAMS tarafından yönetilen bağlayıcı tahkim yoluyla nihai olarak çözüleceğini kabul ederiz.

Yukarıdaki tahkim hükmü, eyaletler arası ticareti içeren bir işlem uyarınca yapılmıştır ve Federal Tahkim Yasası ("FAA"), bu Sözleşmede yer alan diğer herhangi bir hukuk seçimi hükmüne bakılmaksızın, bu Sözleşmenin yorumlanması, uygulanabilirliği, uygulanabilirliği ve oluşturulması için geçerli olacaktır. Herhangi bir federal, eyalet veya yerel mahkeme veya kurum değil, hakem, bu Sözleşmenin tamamının veya herhangi bir kısmının geçersiz veya hükümsüz olduğu veya bir talebin tahkime tabi olup olmadığı iddiaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Sözleşmenin yorumlanması, uygulanabilirliği, icra edilebilirliği veya oluşumundan kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm anlaşmazlıkları çözme konusunda münhasır yetkiye sahip olacaktır. Hakem, hukuk veya hakkaniyet çerçevesinde bir mahkemede mevcut olabilecek her türlü yardımı sağlama yetkisine sahip olacaktır. Hakemin kararı taraflar için bağlayıcı olacak ve yetkili herhangi bir mahkemede hüküm olarak kaydedilebilecektir.

Tahkimi düzenleyen JAMS Kurallarına http://www.jamsadr.com adresinden erişilebilir. Tahkim ücretleriniz ve hakem tazminatı payınız JAMS Kapsamlı Tahkim Kurallarına tabi olacak, ancak JAMS Grup Davası Prosedürlerini ve uygulanabilir olduğu ölçüde, tahkim başvuru ücretlerine ilişkin o tarihte geçerli olan sınır dahil olmak üzere Tüketici Asgari Standartlarını içermeyecektir.

 

Ayrıca, yaşadığınız ülke veya eyalete bakılmaksızın, tahkimin King County, Washington'da yapılacağını ve siz ve biz, tahkimi zorlamak, tahkimi bekleyen işlemleri durdurmak veya hakem tarafından verilen kararı onaylamak, değiştirmek, iptal etmek veya karara bağlamak için King County, Washington'daki herhangi bir federal veya eyalet mahkemesinin kişisel yargı yetkisine boyun eğmeyi kabul ettiğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

 

19. SINIF EYLEMİ FERAGATİ. Her birimiz, bu Sözleşmeyle ilgili herhangi bir tahkim veya diğer dava nedeninin, toplu dava veya diğer temsili dava olarak değil, yalnızca bireysel kapasitelerimizde yürütüleceğini kabul ediyoruz ve her birimiz toplu dava açma veya toplu olarak yardım isteme hakkımızdan açıkça feragat ediyoruz. Bu, tinyBuild veya tinyBuild'in bağlı kuruluşlarına, temsilcilerine, çalışanlarına ve yöneticilerine karşı yalnızca bireysel sıfatınızla bir talepte bulunabileceğiniz ve herhangi bir sözde sınıf veya temsilci işleminde davacı veya sınıf üyesi olarak bulunamayacağınız anlamına gelir. Herhangi bir mahkeme veya hakem, bu paragrafta belirtilen toplu dava feragatinin herhangi bir nedenle geçersiz veya uygulanamaz olduğunu veya bir tahkimin toplu olarak devam edebileceğini belirlerse, yukarıda belirtilen tahkim hükmü tamamen geçersiz ve hükümsüz sayılacak ve tarafların anlaşmazlıkları tahkime götürmeyi kabul etmedikleri kabul edilecektir.

20. BAĞLAYICI TAHKİM İSTİSNASI. Tüm anlaşmazlıkları tahkim yoluyla çözme yönündeki ortak kararımıza rağmen, taraflardan herhangi biri eyalet veya federal mahkemede yalnızca patent ihlali veya geçersizliği, telif hakkı ihlali, manevi hak ihlalleri, ticari marka ihlali ve/veya ticari sırların kötüye kullanılması iddialarını ileri süren bir dava açabilir, ancak bu Sözleşme kapsamında Ürün için size verilen lisansla ilgili iddiaları açıklığa kavuşturmak için ileri süremez. Taraflardan herhangi biri, mahkemenin yargı yetkisi kapsamındaki anlaşmazlıklar veya talepler için bir asliye mahkemesinde de çözüm arayabilir.

 

21. BU SÖZLEŞMENİN TAHKİM HÜKÜMLERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER. tinyBuild, bu Sözleşmenin tahkim hükümlerinde yapılacak her türlü değişikliği 60 gün önceden bildirmeyi kabul eder. Değişiklikler 60. günde yürürlüğe girecek ve yalnızca 60. günden sonra ortaya çıkan tüm talepler için ileriye dönük olarak uygulanacaktır.

 

22. YARGI YETKİSİ VE UYGULANACAK HUKUK. Aramızdaki herhangi bir anlaşmazlıkla bağlantılı olarak ister tahkimde ister başka bir şekilde olsun, Washington eyaleti yasaları ve Amerika Birleşik Devletleri federal yasaları tarafından yorumlanacak ve bağlanacaktır. Her birimiz, tahkim anlaşmasının istisnalarına tabi olan tüm taleplerin çözüme kavuşturulması için King County, Washington'daki eyalet veya federal mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yerini gayri kabili rücu olarak kabul ederiz.

 

23. AYRILABİLİRLİK VE BÜTÜNLEŞME. Bu Sözleşme ve Web Sitelerimizde yayınlanan tüm ek şartlar, politikalar, kurallar ve yönergeler, siz ve tinyBuild arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve önceki tüm yazılı veya sözlü anlaşmaların yerine geçer. Bu Sözleşmenin herhangi bir kısmının geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu kısım, tarafların orijinal niyetlerini mümkün olduğunca yansıtmak için geçerli yasalara uygun bir şekilde yorumlanacak ve kalan kısımlar tam olarak yürürlükte kalacaktır.

 

24. FESİH. Bu Sözleşmeyi, Topluluk Kurallarımızı, Gizlilik Politikamızı veya Son Kullanıcı Lisans Sözleşmelerimizden (EULA) herhangi birini veya Web Sitelerimizde, Hizmetlerimizle ilgili olarak veya İçeriğimizde yayınlanan herhangi bir kuralı veya yönergeyi ihlal etmeniz durumunda veya tamamen kendi takdirimize bağlı olarak başka herhangi bir nedenle Web Sitelerimizi ve Hizmetlerimizi kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

 

25. İDDİA EDİLEN İHLALLERİN ARAŞTIRILMASI. tinyBuild'in size ve Web Sitelerimizin veya Hizmetlerimizin ve içeriğimizin diğer kullanıcılarına yüksek kaliteli bir deneyim sunmasını sağlamak için, tinyBuild'in ve bağlı kuruluşlarının, üçüncü taraf geliştiricilerinin ve ortaklarının, kötüye kullanım, üçüncü taraf haklarının ihlali veya Web Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin diğer yetkisiz kullanımları ile ilgili şikayetleri veya iddiaları araştırmak için hesabınıza ve kayıtlarınıza duruma göre erişebileceğini kabul edersiniz. tinyBuild, yasalar gerektirmedikçe böyle bir soruşturmanın varlığını veya oluşumunu ifşa etme niyetinde değildir, ancak bu Sözleşmeyi, Topluluk Kurallarımızı veya Gizlilik Politikamızı ihlal ettiğinize veya bize yanlış veya yanıltıcı bilgi verdiğinize veya Web Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin kullanımına başka bir şekilde müdahale ettiğinize inanırsak, hesabınızı veya Web Sitelerimize ve Hizmetlerimize erişiminizi derhal, size bildirimde bulunarak veya bulunmadan ve size karşı yükümlülük altına girmeden feshetme hakkını saklı tutarız.

 

26. TELİF HAKKI İHLALİ İDDİALARI. tinyBuild, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve İnternette görünen materyalin ABD telif hakkı yasası kapsamındaki haklarını ihlal ettiğine inanan telif hakkı sahiplerine rücu hakkı sağlayan 1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına ("DMCA") uyar. tinyBuild'in, bağlı kuruluşlarının, üçüncü taraf geliştiricilerin, ortakların veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal ettiği veya herhangi bir fikri mülkiyet yasasını veya düzenlemesini başka bir şekilde ihlal ettiği tespit edilen herhangi bir kullanıcı, derhal askıya alınmaya ve/veya feshedilmeye tabidir.

 

Çalışmanızın Web Sitelerimizde veya Hizmetlerimizde telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen support@tinybuild.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 

27. SORULAR. Herhangi bir zamanda sorularınız olursa, support@tinybuild.com adresinden bizimle iletişime geçin. Bizimle posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz:

tinyBuild Ltd

Dikkat: Veri Koruma Görevlisi

1239 120th Ave NE, Suite A

Bellevue, WA 98005-2133


 

©2023 tinyBuild Ltd. Her hakkı saklıdır. tinyBuild ve tinyBuild logosu, tinyBuild Ltd'nin ve ABD'deki ve diğer ülkelerdeki bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır.

bottom of page